O firmie

Szanowni Państwo,

Nasza Firma – unitedMED, ceni bezpieczeństwo, zdrowie i profesjonalizm w zakresie dekontaminacji i dezynfekcji. Wspólnie z Państwem, przy użyciu najnowszych technologii i preparatów, pragniemy  przyczynić się do eliminowania wszelkich zagrożeń, dając pełne poczucie bezpieczeństwa, jakości i efektywności Państwu i Państwa Klientom.

Opierając się na wnioskach, spostrzeżeniach i informacjach od naszych Klientów, jak również przy współudziale instytucji naukowych, z którymi zespół doświadczonych ekspertów i specjalistów unitedMED przeprowadził wiele testów, eksperymentów i badań, proponujemy poniższe, własne rozwiązania:

SENTINELroom – to pierwszy i jedyny polski system dekontaminacji, osiągający najwyższy z możliwych poziom zabezpieczenia mikrobiologicznego. Jest oparty na metodzie wykorzystującej pary nadtlenku wodoru (HPV), uzyskując skuteczność na poziomie 6 logarytmów w stosunku do wszystkich patogennych organizmów, w tym szczepu kontrolnego procesów sterylizacji Geobacillus stearothermophilus 106. Efektywność SENTINELroom została zbadana przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Urządzenie zbudowane jest na bazie podzespołów najlepszych marek światowych SIEMENS, SMC…

UMvir+ – preparat do mycia i sporobójczej – wirusobójczej dezynfekcji powierzchni materiałów oraz wyposażenia i mebli. Nie zawiera chloru, aldehydów, kwasu nadoctowego ani aktywatora, dlatego zapewnia bezpieczeństwo dla użytkownika i pacjentów. Jest stosowany do aplikacji manualnej lub półautomatycznej, co przyspiesza proces, obniżając przy tym koszty dezynfekcji.

Profesjonalne usługi dekontaminacji powietrza, pomieszczeń oraz sprzętu medycznego bazują na systemie SENTINELroom. Podczas dekontaminacji zachowujemy najwyższy poziom zabezpieczeń mikrobiologicznych i bezpieczeństwa dla użytkowników i  sprzętów elektronicznych.

Wszystkim naszym partnerom zapewniamy profesjonalną obsługę, szkolenia i serwis.

Zachęcamy Państwa do współpracy.

Podejmij decyzję już dziś, pamiętaj o nas wszystkich…….